Rekonstrukce kopule kostela sv. Alžběty ve Věžkách

V roce 2022 jsme dokončili kompletní rekonstrukci kopule kostela sv. Alžběty ve Věžkách na Kroměřížsku. Součástí prací byla kompletní oprava krovu včetně zvonové stolice, nové bednění, oplechování a také provedení pasířských prací na zdobených částech lucerny.

Slavnostní otevření hasičské zbrojnice v Osíčku

Součástí programu letošních hodů v obci Osíčko bylo i slavnostní otevření rekonstruované hasičské zbrojnice. Za hojné účasti místních občanů byla přímo u zbrojnice sloužena mše svatá a opravený objekt byl požehnán.

1.11.2022 aneb 30 let od založení firmy

Dnes 1.11. 2022 je to 30 let od založení firmy v roce 1992. Děkujeme všem kolegyním, kolegům a obchodním partnerům, kteří během této doby s námi spolupracovali. Výročí jsme oslavili společným večírkem v Záhlinickém pivovaru. RAPOS 1992 – 2022

Vzpomínka na 10. a 20. výročí firmy

1.11.2022 oslavíme 30 let od vzniku naší společnosti. Při té příležitosti jsme zavzpomínali na oslavy desátého a dvacátého výročí. RAPOS 1992 – 2022.

Slavnostní otevření nové půdní vestavby ve středisku TYMY Holešov

V červnu 2022 proběhlo slavnostní otevření nově vybudované půdní vestavby ve středisku volného času TYMY Holešov. Součástí stavebních prací bylo rovněž vybudování venkovního schodiště a také nové výtahové šachty s výtahem, který zajistil bezbariérový přístup do všech podlaží objektu.

Stavba roku 2021 Zlínského kraje

Po 4 letech jsme se opět zúčastnili soutěže Stavba roku 2021 Zlínského kraje, z které si odnášíme dvě ceny. Rádi přebíráme ocenění za stavby revitalizace hospodářského dvora v Rymicích a mateřská školka v areálu Krajské nemocnice T.Bati ve Zlíně a ještě jednou děkujeme investorům za skvělou spolupráci.

Rekonstrukce Centra pro seniory Holešov

V období prosinec 2021 až listopad 2022 realizujeme stavební práce při rekonstrukci Centra pro seniory v Holešově. Přinášíme pár fotek ze střechy jedné z největších budov v Holešově. Zároveň z ní vidíme mnoho dalších střech, které jsme dělali v minulosti – namátkou zámek Holešov, zámek Přílepy, gymnázium Holešov, kostel Stará Ves.

Rekonstrukce interiéru zámku Přílepy

V lednu 2022 jsme zahájili rekonstrukci interiéru zámku v Přílepích. Současná podoba komplexu pochází z přestavby z roku 1885. V letech 1955-1994 zde byla porodnice okresu Holešov. Po dokončení současných stavebních prací bude ve zrekonstruovaných prostorách obecní úřad, knihovna a kulturní sál včetně souvisejícího zázemí.

Firemní hokej

Rok 2022 začali naši chlapi společnou fair-play hrou aneb sportem k úsměvu.🏒 Speciální poděkování patří Martině a Michalovi, kteří hokej zorganizovali. Příště bude třeba i slíbená piruetka.

No more posts to show
Načíst další