Oprava fasády 1. ZŠ Holešov

Od dubna do srpna 2020 jsme realizovali opravu fasády 1. ZŠ Holešov včetně výměny klempířských prvků a obnovy okapové části střechy.

Prodejna roku 2019

V listopadu 2018 jsme pro řeznictví MAKOVEC realizovali kompletní opravu prodejního místa na ulici Čechova v Přerově. Tato prodejna byla vyhlášena řeznicko-uzenářskou prodejnou roku 2019.

Přístavba Vojenské nemocnice v Olomouci

V období leden-září 2020 realizujeme čtyřpodlažní přístavbu ORL k budově Vojenské nemocnice v Olomouci. Součástí stavebních prací je i rekonstrukce operačních sálů.

AED defiblirátor na naší budově

AED=Automatický Externí Defibrilátor se používá k resuscitaci při srdeční zástavě. Přístroj je umístěn v chodbě u vstupních dveří do budovy sídla firmy. Je také v systému Integrovaného záchranného systému, při naléhavé potřebě může být náš přístroj použit k záchraně života i veřejností. Naši pracovníci byli teoreticky i prakticky seznámeni se zásadami resuscitace a použitím defibrilátoru.

Rekonstrukce škol

V jarním období realizujeme půdní vestavbu pro nové třídy na ZŠ v Hustopečích nad Bečvou a zahájili jsme i další etapu rekonstrukce na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži.

No more posts to show
Načíst další