Slavnostní otevření nové půdní vestavby ve středisku TYMY Holešov

V červnu 2022 proběhlo slavnostní otevření nově vybudované půdní vestavby ve středisku volného času TYMY Holešov. Součástí stavebních prací bylo rovněž vybudování venkovního schodiště a také nové výtahové šachty s výtahem, který zajistil bezbariérový přístup do všech podlaží objektu.

Stavba roku 2021 Zlínského kraje

Po 4 letech jsme se opět zúčastnili soutěže Stavba roku 2021 Zlínského kraje, z které si odnášíme dvě ceny. Rádi přebíráme ocenění za stavby revitalizace hospodářského dvora v Rymicích a mateřská školka v areálu Krajské nemocnice T.Bati ve Zlíně a ještě jednou děkujeme investorům za skvělou spolupráci.

Rekonstrukce Centra pro seniory Holešov

V období prosinec 2021 až listopad 2022 realizujeme stavební práce při rekonstrukci Centra pro seniory v Holešově. Přinášíme pár fotek ze střechy jedné z největších budov v Holešově. Zároveň z ní vidíme mnoho dalších střech, které jsme dělali v minulosti – namátkou zámek Holešov, zámek Přílepy, gymnázium Holešov, kostel Stará Ves.

Rekonstrukce interiéru zámku Přílepy

V lednu 2022 jsme zahájili rekonstrukci interiéru zámku v Přílepích. Současná podoba komplexu pochází z přestavby z roku 1885. V letech 1955-1994 zde byla porodnice okresu Holešov. Po dokončení současných stavebních prací bude ve zrekonstruovaných prostorách obecní úřad, knihovna a kulturní sál včetně souvisejícího zázemí.

Firemní hokej

Rok 2022 začali naši chlapi společnou fair-play hrou aneb sportem k úsměvu.🏒 Speciální poděkování patří Martině a Michalovi, kteří hokej zorganizovali. Příště bude třeba i slíbená piruetka.

No more posts to show
Načíst další