Otevření nové skladové haly v areálu naší společnosti

Dokončili jsme výstavbu nové skladové haly v areálu naší společnosti. Díky tomu získaly naše stavebniny dalších 680 m2 zastřešených ploch pro skladování materiálu. Ve středu 27.9.2023 proběhlo slavnostní otevření a prohlídka dokončené stavby zaměstnanci, zákazníky a obchodními partnery.

Rekonstrukce objektu konírny v areálu hospodářského dvora Rymice

O prázdninách jsme začali se stavebními pracemi na objektu bývalé konírny v Hospodářském dvoře v Rymicích. Po jejich realizaci bude dokončena kompletní rekonstrukce areálu dvora Muzea v přírodě Rymice. Tento památkově chráněný objekt konírny bude nově sloužit jako zázemí pro exponáty muzea.

Rekonstrukce kuchyně Arcibiskupského gymnázia Kroměříž

V průběhu letních prázdnin 2023 jsme realizovali generální rekonstrukci kuchyně a navazujících prostor v areálu Arcibiskupského gymnázia Kroměříž. Slavnostní otevření spojené s žehnáním rekonstruovaných prostor proběhlo 4. září.

Modernizace chirurgického oddělení Krajské nemocnice T. Bati

V červenci jsme dokončili stavební práce spočívající v modernizaci nemocničních prostor na budově 23 zahrnující chirurgické oddělení v Krajské nemocnici T. Bati. Koncem září bude dokončena také modernizace JIP Kardiologického oddělení na budově 25.

Obnova hospodářského dvora v Rymicích je zařazena do projektu Cestami proměň

Naše stavba rekonstrukce hospodářského dvora v Rymicích získala na konferenci ve Zlíně ocenění za významný počin v cestovním ruchu od Centrály cestovního ruchu Východní Moravy a Zlínského kraje. Stavba byla zároveň zařazena do soutěže „Má vlast cestami proměň“, která je vyhlášena každým rokem s cílem prezentovat opravy a rekonstrukce různorodých staveb celé ČR.

Firemní hokej

Kluci po roce oprášili brusle a zahráli si hokej na sezónním holešovském kluzišti. Za organizaci hry děkujeme Martině a Michalovi, díky kterým se tvoří nová tradice 🙂

Energetická optimalizace CPS Holešov

V roce 2022 jsme realizovali rozsáhlá opatření k energetické úspoře provozu budovy Centra pro seniory v Holešově. Bylo provedeno zateplení fasád kontaktním zateplovacím systémem v rozsahu cca 3550 m2, dále zateplení v půdním prostoru, osazení nových venkovních žaluzií, rekonstrukce valbové i ploché střechy, osazení fotovoltaické elektrárny a kompletní rekonstrukce kotelny. Odstraněny byly původní balkony, které byly v havarijním stavu.

No more posts to show
Školení 2024

Školení 2024

Začátkem března proběhlo naše každoroční celofiremní školení. Kromě společných zákonných...

Načíst další